Zapraszamy do wpisywania się do naszej księgi gości! Jeżeli bawiliście się Państwo przy naszej muzyce i chcielibyście podzielić się z nami Waszymi wrażeniami, to jest właśnie idealne miejsce, żeby to zrobić! Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku.

Czy wiesz, że...
To już trzecia wersja naszej kolorytmowej witryny. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądała księga gości w poprzedniej wersji, kliknij tutaj.

Dodaj nowy wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane. Twój adres e-mail nie będzie widoczny.
Justyna i Grzegorz Justyna i Grzegorz z Opole napisał/a 5 września 2016 o 20:15:
13 sierpnia tego roku mieliśmy niesamowitą przyjemność bawić się i świętować nasz wielki dzień z udziałem najlepszego zespołu - KOLORYTM. Chcielibyśmy potwierdzić wszystkie komplementy i zachwyty wpisywane w tej księdze gości, bo są jak najbardziej prawdziwe i zasłużone. Zespół stwarza niesamowitą atmosferę i sprawia, że nogi same rwą się do tańca. Przemówienia, konferansjerka i prowadzenie zabaw grupowych z na wysokim poziomie kultury, co nie oznaczało braku poczucia humoru, którego p. Marcinowi nie brakuje. Wokal p. Pauliny po prostu cudowny. A oprawa instrumentalna sprawiała, że można było poczuć ciarki na plecach. Dobór utworów przez zespół sprawiał, że parkiet nigdy nie pustoszał i przewinęły się przez niego wszystkie grupy wiekowe. Podsumowując - gorąco wszystkim polecamy zespół KOLORYTM. Jeżeli zdecydujecie się na nich możecie być 100% pewni, że zarówno Wy jak i wszyscy goście na zawsze zapamiętacie ten dzień 🙂 Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję spotkać KOLORYTM na niejednej zabawie!