Zapraszamy do wpisywania się do naszej księgi gości! Jeżeli bawiliście się Państwo przy naszej muzyce i chcielibyście podzielić się z nami Waszymi wrażeniami, to jest właśnie idealne miejsce, żeby to zrobić! Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku.

Czy wiesz, że...
To już trzecia wersja naszej kolorytmowej witryny. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądała księga gości w poprzedniej wersji, kliknij tutaj.

Dodaj nowy wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane. Twój adres e-mail nie będzie widoczny.
Roland Roland z Krapkowice napisał/a 7 września 2016 o 20:16:
Nie polecam Kolorytmu, jeżeli chcecie, żeby goście szybko poszli spać… Jestem pewien, że z nimi będą bawić się do końca. Fantastyczny zespół!

Jako gość weselny Justynki i Grzegorza (wpis poniżej) potwierdzam wszystko, co Państwo Młodzi napisali. Kolorytm stwarza niepowtarzalny klimat weselny. Nie opuściliśmy na parkiecie ani jednego kawałka! Wszystko dzięki wspaniałemu wokalowi pani Pauliny (czapki z głów za „Szklaną pogodę”, mistrzostwo! Na żadnym weselu nie słyszałem tak cudownego głosu), świetnej oprawie muzycznej (także z ciekawymi aranżacjami), dynamicznemu prowadzeniu i zabawom (mnóstwo śmiechu, ale wszystko na poziomie!) i odpowiednio dobranemu repertuarowi (każdy znalazł coś dla siebie, a na koniec wszyscy i tak padali z nóg, ale żal byłoby odpuścić).

Gdybym przewidywał rychły koniec stanu kawalerskiego – a stety/niestety jeszcze nie planuję – właśnie odwiedzałbym zakładkę „Kontakt”, wybierał numer i miał nadzieję, że mają jeszcze dla mnie wolny termin 😉