Zapraszamy do wpisywania się do naszej księgi gości! Jeżeli bawiliście się Państwo przy naszej muzyce i chcielibyście podzielić się z nami Waszymi wrażeniami, to jest właśnie idealne miejsce, żeby to zrobić! Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku.

Czy wiesz, że...
To już trzecia wersja naszej kolorytmowej witryny. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądała księga gości w poprzedniej wersji, kliknij tutaj.

Dodaj nowy wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane. Twój adres e-mail nie będzie widoczny.
Monika i Damian Monika i Damian z Monachium / Jemielnica napisał/a 9 lipca 2017 o 11:37:
KOLORYTM jest po prostu genialny!
W 2014 roku bawiliśmy się na weselu z Kolorytmem i już wtedy wiedzieliśmy, że kiedy będziemy organizować nasze wesele, nie będziemy szukać innego zespołu. Znudzeni wszechobecnym disco polo i prostackim zachowaniem wielu kapel weselnych, zależało nam na muzyce na żywo i wysokiej kulturze osobistej członków zespołu. Długo by wymieniać wszystkie zalety tej piątki Muzyków przez wielkie M, a uchybień i wad nie sposób się doszukać. Nieziemski wokal Pani Pauliny, trafiony dobór repertuaru, wybitne muzyczne wyczucie, świetny, naturalny kontakt z gośćmi wesela, gładki przebieg spraw finansowych... możemy tak wymieniać bez końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że dzięki temu zespołowi nasza impreza pozostanie niezapomniana. Nasi goście nie mogli przestać się zachwycać! Z całego serca polecamy Kolorytm i zachęcamy do rezerwacji terminów! Szybko szybko!