Zapraszamy do wpisywania się do naszej księgi gości! Jeżeli bawiliście się Państwo przy naszej muzyce i chcielibyście podzielić się z nami Waszymi wrażeniami, to jest właśnie idealne miejsce, żeby to zrobić! Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku.

Czy wiesz, że...
To już trzecia wersja naszej kolorytmowej witryny. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądała księga gości w poprzedniej wersji, kliknij tutaj.

Dodaj nowy wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane. Twój adres e-mail nie będzie widoczny.
Ewa i Krystian Ewa i Krystian z Głubczyce/Opole napisał/a 23 sierpnia 2017 o 10:30:
Serdecznie dziękujemy, że w tym wyjątkowym dla nas dniu jakim jest dzień ślubu byliście z nami i uświetniliście naszą uroczystość wspaniałymi dźwiękami, pięknym śpiewem i doborowym towarzystwem. Z całego serca dziękujemy!!! Od początku wiedzieliśmy, że zabawa z KOLORYTMEM będzie na najwyższym poziomie muzycznym (muzyka na żywo, wykształceni muzycy, wspaniały wokal i świetny repertuar). Każdemu, kto szuka zespołu na najwyższym poziomie muzycznym i chce aby każdy gość od tego najmłodszego do tego najstarszego świetnie się bawił, nie pozostaje nic innego, jak tylko skontaktować się z ZESPOŁEM KOLORYTM!!! Jeszcze raz bardzo ale to bardzo serdecznie dziękujemy!!! Byliście wspaniali!!!! Pozdrawiamy Ewa i Krystian - 19.08.2017 r.